İzmir – Çandarlı Kamp Merkezi
English and Fun İngilizce Yaz Kampı, İzmir şehir merkezine 1 saat mesafede Çandarlı Körfezi olarak adlandırılan bölgede, çocuklar ve gençler için özel olarak dizayn edilmiş doğa harikası bir tesiste gerçekleşmektedir. Bergama ve Dikili’ye 15dk. uzaklıkta olan 8000 m2’lik eğitim kampüsü denize sıfırdır. Tesis kamp süresince sadece kampçılara ve kamp eğitmenlerine tahsis edilmiştir. Kamp tesisi, doğası ve atmosferi ile kampçılara ideal bir kamp ortamı sağlar. Deniz kıyısında ve yemyeşil bir alana yayılmış tesis, Foça’ya 30dk. Bergama’ya 15dk. İzmir Hava Limanı’na ise 1 saat uzaklıktadır. Kampüs bünyesinde plaj, yüzme havuzu, spor sahaları, rekreasyon alanları, kütüphane, açık hava sineması ve gece eğlenceleri için disko bulunmaktadır. Kampta konaklama, kampçılar için özel tasarlanmış 4 kişilik konforlu kamp odalarında yapılır. Kampçılar 24 saat koçların gözetimindedir.

Bolu – Aladağ Kamp Merkezi

Doğa programlarının gerçekleştiği Bolu Aladağ’da bulunan Gazella Kamp Tesisimiz, yemyeşil bir meşe ormanının ortasında yer alıyor. Tesis, inşaat aşamasında bir tane bile ağaç kesilmeden doğa dostu konseptle yapılmış. Proje, 300 yıllık meşe ağacı merkez alınarak özel olarak tasarlanmış. Kamp merkezi olarak kullanılan alan; çevreciliğiyle, hayvanlar için güzel bir yaşam ortamı sunması ve sürdürülebilirliği sağlamasıyla bölgedeki en yeşil tesis olarak kabul ediliyor. İstanbul’a 2,5; Ankara’ya 1,5 saat mesafedeki 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde bulunan kamp tesisinde, kampçılarımız için özel olarak hazırlanmış bir gençlik kampı bölümü yer alıyor. Kamp esnasında tesis çevresine kampçılarımıza özel outdoor etkinlikler kuruluyor.

İzmir – Urla Kamp Merkezi

Urla/Alaçatı Kamp Merkezi, doğası, denizi ve rüzgarı ile cennet olarak kabul edilen İzmir’in Urla ilçesinde yer almaktadır. 3500 hektar büyüklüğündeki İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi) içinde bulunan kamp tesisi Alaçatı ve Çeşme’ye 15 dakika, Urla Merkeze 10 dakika, havalimanına ise 40 dakika mesafededir. Özel yurt konseptindeki tesis, yüzme havuzu çim oyun alanları, spor sahaları, eğlence mekanları ve açık büfe mönüleri ile gençlere mükemmel bir kamp ortamı sunar. Detaylı inceleme için tıklayınız. İYTE Yaşam Merkezi – İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi

İzmir – Urla/Torasan Deniz Kampları Eğitim Merkezi
Deniz Kampları Sörf ve Yelken programlarının eğtim ve antrenmanlarının gerçekleştiği GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN TESİSLERİ İzmir – Urla Torasan’da yer almaktadır. Masmavi denizi ve 12 ay kesintisiz rüzgarı ile Türkiye’de tek olan tesis Yelken Milli Takım Kampları’na ve Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yapmaktadır. Eğitim koyunda yaz boyunca rüzgar poyraz olarak denizden karaya esmekte ve kampçılar için güvenli çalışma olanağı sunmaktadır. Kampçılar eğitimlerini Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nin son model tekne ve ekipmanları ile alırlar. Eğitim saatleri dışındaki zamanlarda tesisin sosyal alanlarında dinlenirler.

Antalya – Manavgat Kamp Merkezi
Antalya – Manavgat Kamp ve Etkinlik Merkezi
Antalya Manavgat’ta yer alan kamp merkezi aynı zamanda dünyanın en büyük kablolu su kayağı ve wakeboard tesislerinden biridir. Antalya hava limanına sadece 30 dakika mesafede olan kamp tesisi, portakal ağaçlarının ortasında 3 yapay gölet, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, trambolin, kaykay rampaları, konser ve parti mekanları, oyun odaları, restoran ve fast food alanlarından oluşmaktadır. 2000 m² sosyal alanın yer aldığı tesiste su sporları için 90 dönümlük 3 gölet mevcuttur. Wakeboard, su kayağı, trick ski, kneeboard ve wakeskate gibi su sporlarının yapılabildiği göletlerde freestyle hareketler için rampalar da yer almaktadır. Tesisin en önemli özelliklerinden birisi de göletlerin Köprülü Kanyon’dan geçen Köprü Çay’nın temiz suları ile dolduruluyor olmasıdır. Tesiste konaklama 2 veya 5 kişilik klimalı, içerisinde tuvalet ve duşların yer aldığı bungalovlarda yapılmaktadır. Detaylı inceleme için tıklayınız. Hip – Notics Cable Park

Muğla – Bodrum Kamp Merkezi
Muğla – Bodrum Kamp ve Eğtim Merkezi
Yat Kampları’nın gerçekleştiği Bodrum, doğası ve denizi ile Türkiye’nin en gözde turizm bölgesidir. Kampçılar, kamp süresince Türkiye’deki tek okul gemisi olan STS Bodrum teknesinde seyir eder ve konaklar. STS Bodrum 33 metre (yaklaşık 114 ft) uzunlukta, 7 metre (yaklaşık 23 ft) genişliktedir. 459 m²’lik yelken alanı vardır. Dünyanın sayılı okul gemileri arasında yer alan STS Bodrum ülkemizi önemli yelken yarışlarında temsil etmektedir. 20 kişilik konaklama kapasitesi olan teknede kampçılar kızlar ve erkekler olarak ayrılarak kendilerine özel 2 kişilik ranzalı bölmelerde kalırlar. Türkiye’de sınıfının en büyük ahşap teknesi olan STS Bodrum gençlerin rahatça konaklayabilmesi ve eğitim alması için Yücel Köyağası tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Bodrum Marina’da başlayacak kamp süresince kampçılar her gün seyir için denize açılır akşamları ise Bodrum’un cennet koylarında demirler ve teknede konaklarlar.

Avusturya – Zell am See&Kaprun Kamp Merkezi
Zell am See&Kaprun Kamp ve Kayak Merkezi
Avusturya Kamp Merkezi, dünyaca ünlü Alp Dağları’nın eteklerinde yer alan Zell Am See – Kaprun’dadır. Kaprun, dünyanın en ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Avusturya Kampı süresince kampçılar, kendilerine tahsis edilen özel kamp tesisinde konaklar. Alp Dağları, yüzlerce kilometre uzunluktaki pistleri ile kampçılara, gün boyu sınırsız kayma imkanı sunar. Kampçılar, sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kamp tesisinde, öğlen yemeklerini ise kayak merkezindeki restorantlarda yerler. Kaprun, sosyal aktiviteleri ile de kampçılara zengin seçenekler sunar. Kampçılar kayak dışında kalan zamanlarda koçları eşleğinde gezilere ve etkinliklere katılır. Tesiste konaklama 2 veya 4 kişilik konforlu odalarda yapılır.

 Des Alpes Kamp Merkezi
Des Alpes Kamp ve Kayak Merkezi
Fransa Kamp Merkezi, dünyaca ünlü Alp Dağları’nın eteklerinde yer alan Des Alpes’dir. Des Alpes Fransa’nın ve dünyanın en ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Fransa Kampı süresince kampçılar, kendilerine tahsis edilen özel kamp tesisinde konaklar. Alp Dağları, yüzlerce kilometre uzunluktaki pistleri ile kampçılara, gün boyu sınırsız kayma imkanı sunar. Kampçılar, sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kamp tesisinde, öğlen yemeklerini ise kayak merkezindeki restorantlarda yerler. Valdisere, sosyal aktiviteleri ile de kampçılara zengin seçenekler sunar. Kampçılar kayak dışında kalan zamanlarda koçları eşleğinde gezilere ve etkinliklere katılır. Tesiste konaklama 2 veya 4 kişilik konforlu odalarda yapılır.